Hakkımızda

Büromuz, 2004 yılında kurulmuştur. Olayları tüm boyutları ile değerlendirip en güvenilir, en az maliyetli ve riskleri minimalize etme esasına dayalı olarak çözüm üretmek anlayışını temel prensip olarak belirleyen Binici Hukuk Bürosu,   kurumsal ve bireysel müvekkillerine danışmanlık ve dava hizmetleri vermektedir.

Binici Hukuk Bürosu,  bireysel ve kurumsal müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti verirken “ güven ve şeffaflık “ kültürü içinde hareket eder.

Büromuz; müvekkillerinin faaliyet konularına göre güncel hukuku ve mevzuat değişikliklerini yakından takip etmekte, bu doğrultuda müvekkillerine en doğru ve yalın bilgiyi vermekte ve çözüm odaklı hukuk hizmeti vermektedir. Uyuşmazlık konularını en kısa sürede, en doğru ve en akılcı yoldan çözüme ulaştırma konusunda hassasiyet göstermektedir.  

Binici Hukuk Bürosu, dava takibinden ayrık olarak çıkması muhtemel uyuşmazlıkları en aza indirmek gayesiyle müvekkillerine danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Müvekkillerimiz ile ilgili bilgi ve belgeleri muhafaza etmek, problemlerini en kısa sürede çözüme ulaştırmak ve gizlilik ilkesine bağlı kalmak büromuzun en temel ilkesidir.